AIRBRUSH

Art projektory
Zvládnout a hlavně ulehčit práci výtvarníkům a umělčům byla filosofie zakladatelů firmy Artograph. Jejich první projektor byl vyrobený roku 1947 z "garážového haraburdí" a tvůrčí fantazie dávala majitelům podněty k neustálým úpravám a rozšiřování sortimentu. Postupně začaly vznikat promítací přístroje, prosvětlovací boxy, stříkací kabinky a další příslušenství. Každý navržený výrobek je vyroben s řemeslnou zručností a jistě ulehčí mnoho Vaší práce.

Od roku 2008 jsem výhradní dovozce firmy Artograph pro Českou Republiku.

Základní přehled parametrů projektorů:

MC 250™


Nejlepší projektor z vyráběné řady výrobků. Ideální pro profesionální umělce a návrháře, kteří požadují nejlepší kvalitu obrazu. Projektor umožňujě zvětšit předlohu 3-15x v horizontální projekci a to s neuvěřitelnou ostrostí a detailem. Je nepřekonatelný pro zvětšování snímků, návrhů a předloh, které je možné promítnout na zeď nebo plátno. Pro svou nízkou hmotnost je snadné umístit ho na jednoduchý stojan. Zdrojem světla je 300W halogenová žárovka, která poskytuje bílý a jasný obraz. Velikost předlohy 15X15 cm.
Pozn.: prozatím dostupný pouze pro trh USA (110V/60Hz)

Super Prism™


Nejvýkonější projektor navržený pro umělce nebo návrháře, kteří potřebují nejvyšší jas a přesnost obrazu. Ideální pro práci s fotografiemi. Projektor umožňujě zvětšit předlohu 0,8-20x v horizontální projekci a 0,8-3x ve vertikální. Zdrojem světla je 500W fotografická žárovka, třísegmentový objektiv zajišťuje odstranění barevné vady a dokonalý obraz. Magnetické a pružinové příchytky bezpečně přidrží předlohu do velikosti 18 x 18 cm, velké kopie, knihy nebo malé 3-D předměty. Dvojité chlazení a tepelná pojistka chrání projektor před přehřátím.

Prism™


Vysoká kvalita jednoduchého objektivu , vhodný pro projekci na vhodný vodorovný podklad. Projektor umožňujě zvětšit předlohu až 0,8-20x v horizontální projekci a 0,8-3x ve vertikální.. Zdrojem světla je 500W fotografická žárovka poskytující plné barvy. Magnetické a pružinové příchytky bezpečně přidrží předlohu do velikosti 18 x 18 cm, velké kopie, knihy, nebo malé 3-D předměty. Dvojné chlazení a tepelná pojistka chrání před přehřátím.

DesignMaster® II


Navržený pro profesionální návrháře, ilustrátory a náročné amatéry požadující nejvyšší výkon. Velikost předlohy 15 x 15 cm. Projektor umožňujě zvětšit předlohu až 0,75-30x v horizontální projekci a 0,75-3,5x ve vertikální.. Zdrojem světla je 500W fotografická žárovka, mikrospínač vypne lampu pokud jsou otevřená dvířka pro vložení předlohy. Pevný podstavec zaručí nehybný obraz. Chlazení ventilátorem.

DesignMaster®


Snadno připojitelný posuvný podstavec na stůl. Velikost předlohy 15 x 15 cm. Projektor umožňujě zvětšit předlohu až 0,75-30x v horizontální projekci a 0,75-4x ve vertikální. Zdrojem světla je 250W fotografická žárovka. Chlazení ventilátorem.

Designer™Umožňuje zvětšení 0,75-30x v horizontální projekci a 0,75-4x ve vertikální. Obraz je redukovaný nebo zvětšený okamžitě s velkým jasem a v plných barvách. Návrhářům a ilustrátorům ušetří čas a zlepší výsledky. Velikost předlohy 15 x 15 cm, zdrojem světla je 200W fotografická žárovka.

Tracer®


Všestranný a nejprodávanější projektor pro začínající umělce. Umožňuje zvětšení 2 -14x horizontálně. Jednoduché nastavení a nízká váha, zdrojem světla je 100W žárovka (nebo 23W fluorescenční lampa). Velikost předlohy 13 x 13 cm.

Tracer® Jr


Ideální pro začátečníky a pro děti od 12 let. Umožňuje zvětšení 4 -10x horizontálně. Snadná obsluha a nastavení, nízká váha. Zdrojem světla je fl uorescentní lampa s životností 8000 hodin, poskytující jasné bílé světlo o intenzitě 1200 lumenů, příkon lampy je pouze 20W. Velikost předlohy 9 x 9 cm

Prosvětlovací pulty (boxy)


Jsou dodávány ve velikostech od 13 x 23 cm do velikosti 41 x 46 cm. Zdrojem světla jsou fluorescenční lampy s nízkým příkonam, které poskytují bílé světlo o teplotě 5000 K . Jsou nepostradatelné při prohlížení snímků, kaligrafii, průtiskovém rozmnožování, reliéfní tisk, kopírování atd. a profesionálním umělecům, návrhářům, ale i "víkendovým" umělcům usnadní práci.

Stříkací kabinkyUdržují Vaši pracovní plochu čistou, zabraňují její zašpinění barvami. Vhodné pro stříkání modelů, grafický design, malování a airbrush malých předmětů. Dodávají se ve velikostech 38 x 51 cm až 51 x 64 cm, mohou být vybaveny odsáváním s uhlíkovými filtry.
Pozn.:prozatím dostupné pouze pro trh USA, probíhá homologace pro Evropu.