AIRBRUSH

LinkováníBarvy EZ Flow jsou profesionální barvy určené k linkování a psaní písma. Dodávají se v 36-ti jasných a čistých odstínech a 9-ti základních, podkladových odstínech. Barvy EZ Flow jsou modifikované alkydové emaily navržené tak aby poskytovaly znamenité krytí, lepší viskozitu, znamenitý lesk a trvanlivost a rychlejší schnutí než tradiční linkovací barvy. Jsou také mnohem méně citlivé na přelakování, které je možné po přidání tužidla KSE701 v množství 10%. Přídavek tužidla zvyšuje lesk a trvanlivost a zkrátí schnutí. Doporučené ředidlo k aplikaci barev je KSE 705-7. Barvy jsou volně mísitelné mezi sebou čímž se dosáhne pokrytí celého spektra barev a dodávají se v baleních 120 ml.Vzorník linkovacích barev je zde

Linkovací štětce MACK


Speciální ručně vyráběné štětce a to již od roku 1891. Dodávají se v různých tvarech a různých velikostech a jsou vyrobeny z jemných chloupků kanadské veverky. Při jejich výrobě nejsou používány žádné stroje. Výrobní závod je v Jonesville stát Michigan.Linkovací štětce SWORD

Speciální ručně vyráběné štětce, dodávají se v různých tvarech a různých velikostech a jsou vyrobeny z jemných chloupků čínské modré veverky.


Konzervační olej KB 211

Olej vyvinutý k ochráně kvality linkovacích štětců. Navrátí štětcům přirozený vzhled, chlupům hebkost, udržuje jeho tvar zatímco je skladován a zamezuje vytvoření nánosů barvy na zadní části.


Linkovací strojky


- k vytváření linek na automobilech, trucích, motocyklech a veškerých jiných podkladech
- poskytují rovnoměrnou a přesnou linku
- použitím magnetické vodící pásky se dosáhne perfektního výsledku jak u rovných linek tak i různých křivek
- velké množství různých linkovacích nástavců v tloušťkách linek od 0,4 mm do 12,8 mm a různé kombinace dvojitých linek
Linkovací a konturovací pásky

Slouží v vytvoření linek a kontur pomocí stříkacích nebo airbrushových pistolí. Dodájí se v různých šířích a různých pružnostech, což je důležité při tvorbě různých vlnek a oblouků kdy je třeba pásku nalepit v malém poloměru. Nejčastěji se používají pásky v šířích 1,6 mm , 3 mm , 6 mm a 9 mm.