Nejširší nabídka za super ceny!

Barvy Createx - serie WICKED detail

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Zcela nová řada barev Createx

Wicked Colors jsou velmi výkonné a použitelné na veškeré podklady od textilu až po automobilové aplikace. Jsou perfektní pro malování na textil, ilustrace, airbrush na motocykly nebo auta a mnoho jiných aplikací. Obsahují malé množství rozpouštědel pro lepší míchání a schnutí a je v nich pro dosažení vysoké trvanlivosti a odolnosti přírodním vlivům použit stejný pigment jako se používá v automobilovém průmyslu.

Wicked Colors mají vyjímečné rozprašovací a nanášecí schopnosti a jsou vhodné pro veškeré rozměry trysek včetně detailních 0,2 mm. Ředění dle potřeby ředidlem W100 nebo AAC 4011.

Všechny barvy řady Wicked Colors Detail jsou vyrobeny ze stejného vysoce odolného pojiva mají pigment o velikosti 0,1 micronů a po zaschnutí jsou matné, jsou výborné pro detailní práce.

Veškeré barvy Wicked Colors jsou přelakovatelné a to i laky pro automobilový průmysl, vytvářejí souvislý a odolný povrch, který na vzduchu sám zaschne. Pro urychlení schnutí může být použita horkovzdušná pistole nebo fén, není to však bezpodmínečně nutné. Pro práci na textil je doporučeno barvy tepelně fixovat ( zažehlit, nebo zahřát horkovzdušnou pistolí) tak aby byli odolné při opakovaném praní. Pro ostatní aplikace není tepelná fixace nutná.

Wicked Colors používají přední umělci z celého světa např. Alan Pastrana, Luc Boivin Steve Driscoll a mnoho dalších.

Stránky: |

 

 

  

Cena s DPH:
0,00 Kč

 

není skladem
Stránky: |
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Autolaky | powered by Panavis v2.8 & Quick.Cart & Standa-David.com